0
В корзине пусто!

Закрыть
СЗ-3,6А

СЗ-3,6А

   СЗ- 3,6 - сівалка зернотуковая універсальна. Причіпна. Ширина захоплення - 3,6 м. Ширина міжрядь 15 см Робоча швидкість до 12 км/год. Продуктивність до 4,3 га/годину. Агрегатується тракторами класу тяги 0,9-1,4 тонни. Використовується для рядового, комбінованого висіву зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових (горох, квасоля, соя, сочевиця, біб, чина, нут, люпин) і деяких круп'яних культур (гречка просо, сорго і так далі) з одночасним внесенням мінеральних добрив, так і без нього. Насіння з бункера спрямовується у висіваючий апарат, потрапляючи в порожнини котушки, простягаються по клапану і зсипаються у воронку. Туки з відсіку для добрив самопливно потрапляють в туковысевающий апарат, підхоплюються штифтовою котушкою, простягаються по клапану і також зсипаються у воронку. Насіння і добриво після воронки потрапляють в семяпровод, а з нього в сошник. Сошник створює канавку і скидає в неї насіння і добриво.Загортачи у свою чергу закривають канавку, а шлейф зарівнює землю.

  Купуючи в нашому магазині які-небудь запчастини, Ви завжди, як бонус, отримаєте необхідну консультацію, оперативну відправку вантажу, як правило, в день замовлення. Час доставки запчастин транспортними компаніями по території України складе 1-2 дні.

  Ціни на деякі запчастини в якійсь мірі можуть відрізнятися від дійсності, тому підлягають уточненню у менеджерів нашої компанії.

             Сума мінімального замовлення 300 грн.

                     Замовлення на суму менше 300 грн. не обробляються.

На странице:
Сортировка:
Бік лівий СЗГ 00.4018 СЗ-3,6А
СЗГ 00.4018
1 250 грн.
Бік правий СЗГ 00.4017 СЗ-3,6А
СЗГ 00.4017
1 250 грн.

Сделано в Promodex