0
В корзине пусто!

Закрыть
Прес-підбирачі

Прес-підбирачі

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити запчастини на прес-підбирачі Киргизстан ПС-1.6, Fortschritt, Sipma, Welger, CIaas, John Deer за низькою ціною з доставкою по Україні.

   Прес-підбирач- це причіпний сільськогосподарський агрегат, призначений для підняття з поверхні поля валка, що складається з соломи зернових культур або сіна з подальшим пресуванням, обв'язуванням шпагатом (дротом) і виштовхуванням готового рулону або пакунка. По виду отримуваного продукту прес-підбирачі підрозділяють на пакункові і рулонні. З початком застосування прес-підбирача істотно скоротилися витрати часу на заготівлю сіна і соломи, зменшилися втрати. Основні вузли цього пристрою: приймаючий пристрій, пресувальна камера з поршнем, в'язальний стіл, механізм перетворення обертання.

  Купуючи в нашому магазині запчастини, Ви завжди, як бонус, отримаєте необхідну консультацію, оперативну відправку вантажу, як правило, в день замовлення. Час доставки транспортними компаніями по території України складе 1-2 дні.

   Ціни на деякі запчастини в якійсь мірі можуть відрізнятися від дійсності, тому підлягають уточненню у менеджерів нашої компанії.

          Сума мінімального замовлення 300 грн.

  Замовлення на суму менше 300 грн. не обробляються.

Выберите подкатегорию

На странице:
Сортировка:
Аппарат вязальный Fortschritt К 453 в сборе
vyazalnyiy-apparat-v-sbore-fortschritt-453
36 000 грн.
Аппарат вязальный Fortschritt К 454 в сборе
vyazalnyiy-apparat-v-sbore-fortschritt-454
38 000 грн.

Сделано в Promodex