0
В корзине пусто!

Закрыть
Дисковий агрегат УДА-4,5

Дисковий агрегат УДА-4,5

          УДА- 4,5 - універсальний дисковий агрегат, вживаний для усіх типів грунтів. Поліпшення якості обробки цим агрегатом на 15-25% збільшує врожайність на такий саме показник відповідно. Конструктивні особливості робочих органів дозволяють відмінно подрібнювати і розподіляти залишки рослин в грунтових пластах. На раму агрегату навішуються два ряди сферичних дисків з вирізами. Високотехнологічний підшипниковий вузол має підвищену зносостійкость. Має можливість регулювання кута нахилу робочих органів, що забезпечує роботу на грунтах з різною мірою зволоження. Агрегатується з тракторами з тяговою потужністю 150-170 л.с. Всі ці переваги і технічні характеристики дозволяють на виході отримувати прекрасний результат з найменшими енерговитратами.

      Купуючи в нашому магазині які-небудь запчастини, Ви завжди, як бонус, отримаєте необхідну консультацію, оперативну відправку вантажу, як правило, в день замовлення. Час доставки запчастин транспортними компаніями по території України складе 1-2 дні.

     Ціни на деякі запчастини певною мірою можуть відрізнятися від дійсності, тому підлягають уточненню у менеджерів нашої компанії.

                        Сума мінімального замовлення 300 грн.

            Замовлення у розмірі менше 300 грн. не обробляються.

На странице:
Сортировка:

Сделано в Promodex