0
В корзине пусто!

Закрыть
Граблі-ворушилки PZK-5

Граблі-ворушилки PZK-5

       Граблі-ворушилки PZK - 5 - сільськогосподарський агрегат, предназначеный для формування підсушеної і сухої рослинної маси (соломи, сіна, стебел і так далі) з косовиць, скошених косарками, у валяння необхідної ширини, а також ворушіння її з метою поліпшення провітрювання і висихання. Роблять якісний, взпушений і нескручений валок, а в подальшому збираний прес-підборщиками. Вертикальний тип розташування робочих органів (коліс) забезпечує легкість обробки навіть на кам'янистих грунтах. Особливий вигин спиць робочих органів забезпечує одночасний контакт декількох робітників коліс з поверхнею, що у свою чергу підвищує якість робіт, що проводяться. Агрегатується з тракторами молого класу тяги. 

     Купуючи в нашому магазині які-небудь запчастини, Ви завжди, як бонус, отримаєте необхідну консультацію, оперативну відправку вантажу, як правило, в день замовлення. Час доставки запчастини транспортними компаніями по території України складе 1-2 дні.

     Ціни на деякі запчастини певною мірою можуть відрізнятися від дійсності, тому підлягають уточненню у менеджерів нашої компанії.

                        Сума мінімального замовлення 300 грн.

            Замовлення у розмірі менше 300 грн. не обробляються.

На странице:
Сортировка:

Сделано в Promodex